از مزایای فروشگاه اینترنتی خانه سلامت ، می توان به حق انتخاب، مقایسه آسان و انتخاب بهتر کالاها در هر لحظه از شبانه روز اشاره کرد . قیمت پایین کالاها در فروشگاه اینترنتی خانه سلامت ناشی از حذف واسطه ها در دریافت دارو برای سلامتی شما بوده و محصولات از تولید کننده مستقیم در درب منزل شما تحویل داده میشوند.
خانه سلامت
خانه سلامت

آماری مختصری از خانه سلامت تبریز

0

تعداد محصولات

0

تعداد سفارشات روزانه

0

تعداد مشاوره آنلاین روزانه

عناب

خواص عناب

برای بیش از 4.000 سال است، که این میوه کشت می‌شود، درخت عناب خشک شده، که با نام زیزیفوس نامیده می‌شود

ادامه مطلب

برگ سنا

برگ سنا

گیاه سنا با خواص اثرگذاری در دستگاه گوارش امروزه در همه دنیا کاربرد دارد، بنابراین برگ سنا برای یبوست ممکن است مفید واقع شود.

ادامه مطلب

بیماری سرطان

به واسطۀ اهمیت روز افزون بیماری سرطان در دنیای کنونی، مجله« دنیای علم» که همواره می کوشد حقایقی را برای اطلاع عموم مردم انتشار دهد

ادامه مطلب

برگ زیتون

اصاره برگ زیتون، حاوی ترکیباتی است که فواید زیادی برای سلامتی دارد. یکی از این ترکیبات اولئوروپین است که دارای خواص آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال، ضدالتهابی و تقویت کنندگی سیستم ایمنی می‌باشد.

ادامه مطلب

درمان سرماخوردگی

علم غذا شناسی

مضانی گیوی افزود: افرادی که بیماری‌های مزمن یا سابقه سینوزیت دارند برای اینکه در فصول سرد سال کمتر به سرماخوردگی مبتلا شوند باید ترکیب گیاهان بابونه و...

ادامه مطلب

ارده کنجد

ارده کنجد

نکته ی بسیار مهمی که همواره مورد توجه نیاکان ما بوده است و از آنها به ما وام نهاده شده است استفاده از روغن ارده کنجد است.

ادامه مطلب

نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید