instagrmasalamat

زنان باردار و احتیاط در مصرف #دمنوش ها . . متاسفانه به رغم تمام مزایای ذکر شده ب…

[ad_1]

🔰زنان باردار و احتیاط در مصرف #دمنوش ها
.
. 🔹متاسفانه به رغم تمام مزایای ذکر شده برای دمنوش‌ها، آگاهی پایین جامعه منجر به استفاده خودسرانه برخی افراد از این دمنوش‌ها شده به طوری که گاهی مصرف آن‌ها را بی‌تاثیر یا افراد را با تاثیر سوء آن‌ها مواجه کرده و حتی برخی را نیز نسبت به استفاده از این گیاهان بی‌اعتماد کرده است. .
.
. 🔸با این وجود مصرف این گیاهان دارویی طبق تجویز پزشک، تاثیرات مثبت و قابل توجهی را به همراه دارد لذا ضروری است که افراد در مورد استفاده از آنها حتماً با تجویز و نظارت پزشک اقدام کنند. .
. 🔹این احتیاط در مصرف دمنوش ها برخی از مصرف‌کنندگان این دمنوش‌ها از جمله زنان باردار به ویژه در سه ماهه اول بارداری به مراتب حائز اهمیت‌تر است. .
. ✔️مصرف متعادل دمنوش‌های سیب، به یا گل‌محمدی در دوران بارداری اشکالی برای مادر و جنین به همراه ندارد و حتی برای مشکلاتی همچون تهوع و لکه‌بینی در این دوران نیز مفید هستند. .
.
. 🖊دكتر سید کاظم کاظمینی (متخصص طب سنتی ايراني ) .
.
.
#طب_سنتی_ایران
#خانه_سلامت_تبریز #طب_اسلامی_ایرانی #کرونا#بنیاد_طب_ایرانی #دمنوش #دمنوش_گیاهی #بارداری #تغذیه_سالم #گیاهی #دمنوش_سیب #دمنوش_درمانی #باروری #سردنوش #گرمنوش #دمنوش #طب_سنتی #ویروس_کرونا #قرنطینه #ارگانیک #مواد_غذایی #تهران #سلامت #زن #زندگی_سالم

[ad_2]

Source

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *